سوالات عمومی رزرو

آیا پشتیبانی نیاز دارید؟

همکاران ما 24 ساعته و در طول هفته آماده ارائه خدمات به شما می باشند.

021 44 00 92 65 - 0912 91 700 91
office@kasratour.ir

چرا خدمات ما؟

چگونه بلیط را خریداری کنیم؟

وب سایت HiHoliday در حال حاضر به جستجوی بلیط های هواپیما در تمام آژانس ها و ایرلاین ها می پردازد و با نمایش دادن آژانس ارایه دهنده ی بلیط شما را در این امر کمک می کند، لطفا دقت فرمایید در حال حاضر امکان خرید بلیط از طریق HiHoliday وجود ندارد.
سایت HiHoliday سعی بر این دارد تا بتواند سهولت در پیدا کردن بلیط مورد نظر و آژانس مربوطه را به شما هدیه دهد.
HiHoiday یک جستجوگر بلیط هواپیما می باشد و لذا تکرار می کنیم خرید مستقیم بلیط در سایت در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد.
شما می توانید از طریق وب سایت آژانس ارائه دهنده بلیط و یا مکاتبه به صورت تلفنی با آژانس ارائه دهنده بلیط مراحل خرید را انجام دهید.
امید است در آینده نزدیک برای سهولت کاربران امکان خرید آنلاین را در سایت HiHoliday.ir فراهم کنیم.

بعد از یافتن بلیط مورد نظر خود در سایت های هالیدی می توانید اطلاعات آژانس مربوطه را مشاهده کنید، شما بسته به نوع فروش بلیط می توانید از مسیر های زیر برای تهیه بلیط اقدام نمایید:
 • رزرو تلفنی:

  سایت HiHoliday اطلاعات تماس آژانس ارایه دهنده ی بلیط را به شما نمایش می دهد و شما می توانید با تماس با آژانس مر بوطه مراحل رزور بلیط خود را انجام دهید.

 • خرید آنلاین:

  در صورتی که سامانه ی رزرواسیون آژانس ارایه دهنده ی بلیط فعال باشد شما می توانید بعد از نمایش اطلاعات آژانس مربوطه که در سایت HiHoliday نشان داده می شود به سایت آژانس مربوطه مراجعه کرده و مراحل رزرو را انجام دهید.

 • حضور در آژانس:

  یکی از راه های معمول و متداول برای همه می باشد.
  آدرس هر آژانس در سامانه HiHoliday موجود است.

در حال حاضر پرواز های چارتری تنها پرواز های موجود در سیستم می باشند خوشبختانه ما این نوید را می دهیم که در آینده ای نه چندان دور سامانه ی HiHoliday قابلیت ارایه ی بلیط های سیستم را داشته باشد.

با توجه به چارتر بودن پرواز ها، آژانس ارایه دهنده ی بلیط می تواند و اختیار این را دارد که قیت بلیط را تا حد امکان بالا یا پایین بیاورد و نیز با توجه به بحث آزادسازی نرخ بلیط ها و حوضه ی رقابتی بودن این صنعت تنوع قیمت در یک مسیر زیاد بوده و خریدار بلیط باید خود تصمیم به خرید کدام بلیط بگیرد.

در برخی از مسیر های خارجی، بلیط های چارتر وجود دارد مانند دبی، استانبول، آنتالیا، کوالالامپور و ...
ممکن است در یک روز برای مسیر ی خاص پرواز وجود داشته باشد و روز دیگر بر عکس.

متعاقبا از مشکل به وجود آمده پوزش می طلبیم - شما می توانید در سایت HiHoliday از طریق صفحه ی تماس با ما و در برنامه موبایل جستجوگر پرواز های چارتری از طریق قسمت بازخورد با ما در تماس باشید و مشکلات به وجود آمده را به ما گزارش دهید تا همکاران ما بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن جهت رفع مشکل اقدام نمایند.

با توجه به این موضوع که اطلاعات جمع آوری شده از سایت های چارتر کننده می باشد این امر بدیهی است که قیمت یا ظرفیت ارایه دهنده هر لحظه تغییر کند و تا به روز رسانی سایت این تغییرات مشاهده نشود.
سایت HiHoliday اطلاعات پرواز های چارتر را از 400 آژانس هواپیمایی جمع آوری می کند که این امر زمان بر خواهد بود لذا تمام تلاش خود را می کنیم تا با بروزرسانی مکرر سایت قیمت و ظرفیت هر بلیط را به درستی مشاهده نمایید.

این موضوع می تواند به دلایل زیر باشد:
 • کلاس های پروازی مختلف
 • ارایه بلیط با تور یا هتل
به عنوان مثال در کلاس های پروازی، کلاس پروازی Economy ارزانتر از کلاس پروازی Bussines است.

پرواز های لحظه آخری به پرواز هایی اطلاق می شود که زمان سوخت بلیط کمتر از 24 است و آژانس مربوطه برای جلوگیری از سوخت بلیط، آن را با قیمت پایین تری به مشتری ارایه می دهد، قیمت پایین بلیط توسط آژانس تایید شده و ممکن است هر لحظه قیمت آن تغییر کند.
این نوع بلیط ها هیچ تفاوتی با بلیط های معمول ندارند و تنها تفاوت شرایط مناسب یا قیمت پایین می باشد.

خیر -تمامی خدمات سایت و نرم افزار موبایل چارتر در حال حاظر کاملا رایگان بوده و کاربران می توانند بدون هیچ گونه پرداخت هزینه ای از آن استفاده کنند، در صورتی که هر شخص یا سایتی در قبال دریافت هزینه این نرم افزار را ارایه دهد خلاف قوانین عمل کرده و با فرد یا سایت خاطی برخورد خواهد شد..

خیر - ولی هم اکنون همکاران ما در حال تهیه نرم افزار موبایل چارتر برای سیستم عامل های iOS و Windows 8 و Windows Phone می باشند و دلیل این که فقط برای سیستم عامل Android توانسته ایم نسخه ای را حاضر کنیم حجم بالای کار می باشد اما به کاربران این اطمینان را می دهیم که در سریعترین زمان این امکان را ممکن سازیم و به محض آماده شدن این نسخه ها از طریق SMS و یا ایمیل شما را در جریان گذاشته و یا در خبرنامه منتشر نماییم.

🔴 مدیریت : روح الله زرگریان

🔵 شماره حساب ملت : 5541032431

🔵 شماره کارت ملت : 4601 - 9701 - 3376 - 6104

🔵 شماره شبا ملت : IR34  0120  0000  0000  5541  0324  31

------------------------------------------------------------------

🌑 تهران - اتوبان ستاری - خیابان پیامبر - خیابان مطهری - پ 235

🌑 کد پستی : 54133 - 14718